PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI!

To już koniec. Akademia Przedsiębiorczości za Tobą! Gratulujemy ukończenia kursu i dziękujemy, że zdecydowałeś/zdecydowałaś się spędzić ten czas razem z nami.

W nagraniach często odwołujemy się do hasła Przedsiębiorczość jest wszędzie. Jesteśmy głęboko przekonani, że to prawda. Co więcej, to temat, którego ani my, ani nikt inny nie jest w stanie wyczerpać w ramach kilku odcinków. Stale będą pojawiały się nowe koncepcje i rozwiązania. Kto wie, może za jakiś czas spotkamy się, żeby opowiedzieć Twoją historię? Trzymamy za to kciuki!

Kurs jest zaproszeniem do fascynującego świata przedsiębiorczości. Eksploruj go we własnym tempie i w sposób, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Chcemy, aby Uniwersytet Łódzki był miejscem wspierającym przedsiębiorczość studentek i studentów. Mamy nadzieję, że nasze wirtualne spotkanie zachęci Cię do dalszych poszukiwań. Daj nam znać – podziel się wrażeniami, wysyłając mail na adres: przedsiebiorczosc@uni.lodz.pl
 

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ NA UŁ

Aktualnie przygotowujemy kolejne działania, rozbudowujące elementy, które pojawiły się w trakcie kursu. Żeby umilić Ci czas oczekiwania, a przy okazji ułatwić wykonanie pierwszego kroku w kierunku przedsiębiorczości, zebraliśmy kilka informacji:

Konkurs EkSoc StartUP – propozycja dla osób myślących o założeniu własnego biznesu. Wydarzenie zadebiutowało w 2019 roku i na stałe wpisało się w ekosystem przedsiębiorczości na Uniwersytecie Łódzkim.

Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego czeka na Ciebie szereg możliwości, w tym indywidualne konsultacje z doradcą ds. przedsiębiorczości oraz warsztaty i szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć kluczowe kompetencje.

Do zobaczenia!